PROGRAM INTRO – ODKRYJ NURKOWANIE

Scuba DiversNurkowanie to niczym przeniesienie się w inny świat, wspaniały, nowy świat który czeka na Ciebie. A co jeśli przebywanie pod wodą Cię zauroczy? Odpowiedz sobie na to pytanie podczas nurkowania w naszej szkole. Zapisz się na jednodniowy program INTRO „Odkryj Nurkowanie”.

Program INTRO „Odkryj Nurkowanie” to świetne rozwiązanie dla osób, które nie zdecydowały się  jeszcze na rozpoczęcie kursu nurkowego, a chcą zobaczyć jak wygląda życie poniżej lustra wody. Po opanowaniu kilku prostych ćwiczeń na płytkiej wodzie, udasz się na podwodną wycieczkę w „głębiny” z instruktorem do maksymalnej głębokości 5 metrów lub płycej. Urok podwodnego świata, ryb i niesamowite uczucie nieważkości na długo pozostanie w Twojej pamięci. Program INTRO nie jest kursem, nie otrzymasz zatem certyfikatu uprawniającego do samodzielnego nurkowania, a otrzymany pamiątkowy dyplom będzie miła pamiątką i zachętą do dalszego poznawania głębin.

Nie potrzeba żadnego wcześniejszego doświadczenia.
1 nurkowanie na naszych najciekawszych podwodnych torach.
Instruktor płynie cały czas tuż obok – zapewniając bezpieczeństwo.
Minimalny wiek uczestnika 10 lat.
Formalnie nie musisz nawet umieć pływać.
Musisz mieć dobry stan zdrowia poświadczony badaniami lekarskimi lub oświadczeniem uczestnika na „Formularzu Medycznym”  SDI LUB KP LOK CMAS 

Uwaga! Nurkowanie to realizowane jest wyłącznie przez Instruktorów w systemie 1:1 czyli jeden płetwonurek „Intro” na instruktora. Podnosi to niesamowicie komfort i bezpieczeństwo osoby nurkującej.

CENA : 300 zł.

ZAPRASZAMY NA NASZ PROFIL NA FACEBOOKU GDZIE ZNAJDZIESZ NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE ORAZ AKTUALNOŚCI: ru-0-r-650,0-n-Gk2063708c1OU_logo_facebooka - Kopia

https://www.facebook.com/pages/BAZA-Nurkowa-Honoratka/353179074879757?ref=hl